VONKAJŠIE ROLETY A CLONY

Plastové    Hliníkové    Zaomietacie    Benátske


Plastové

Momentálne na trhu sú nejbežnejšie používané rolety (už názov sám hovorí, že sa rolujú) vonkajšie, ktoré sa skladajú z jednotlivých líšt či už z PVC alebo z hliníka, ktoré sú navzájom zasunuté do seba.
Používajú sa na zatemňovanie obytných a iných priestorov. Výhodou plastových roliet je, že zamedzujú úniku tepla, chránia okenné rámy a okenné krídla a do určitej miery môžu slúžiť aj ako bezpečnostné zariadenie proti vlámaniu.

HoreHliníkové

Rolety s hliníkovými lištami sú celohliníkové a ich charakteristikou je dobrá tepelná izolácia.
Ponúkame rôzne farebné profily, bezpečnostné prvky ako automatická západka a zámok FAB. Dôkladné opracovanie materiálov a pravidelné skúšky kvality dávajú istotu, že konečný výrobok zodpovedá najvyšším požiadavkám a stane sa zaujímavým technickým a architektonickým riešením.

HoreZaomietacie

Tieto rolety predstavujú hotové stavebné prvky, ktoré môžu využívať architekti i stavebné spoločnosti. Vďaka špeciálnej technológií, použitiu tvrdého polystyrénu, ktorý zaručuje uspokojivý stupeň tepelnej izolácie a patrične vybranému nosiču omietky je zabezpečené bezproblémové dokončenie priečelia stavby.

HoreBenátske

Medzi exteriérové doplnky stavieb patria aj tzv. Benátske žalúzie. Ponúkame 3 druhy vonkajších žalúzií rozlíšené podľa tvaru a veľkosti lamiel. Na výrobu sa používa hliník so šírkou 90mm, valcovaný do "Z" alebo "C" tvaru a je obojstranne striekaný. Hliníkové prvky žalúzie sú povrchovo upravené vypaľovacími práškovými farbami vo farebnej škále RAL podľa špecifikácie výrobcu, alebo sú eloxované.

Hore