SIETE PROTI HMYZU

Navíjacie    Pevné    Dverové   


Veľmi dôležitým doplnkom obytných ale aj kancelárskych a výrobných priestorov sú siete proti hmyzu. Pre pohodlné bývanie a príjemné prostredie na prácu sa vypracovala sústava sietí, členená podľa druhov okien a dverí a podľa spôsobu uchytenia.
Materiál používaný na výrobu všetkých druhov sietí je extrudovaný hliníkový profil a vnútorné rohy. Farebná škála sa skladá zo šiestich farieb, ktoré sú prispôsobené najviac používaným farebným odtieňom okien a dverí.Navíjacie siete

Na všetky typy okien sa používa pružinový systém s kazetou. Jeho výhoda je rýchle otváranie a zatváranie kedykoľvek, na zimné obdobie stačí sieťku otvoriť a nechať v tejto polohe až do začiatku novej sezóny.
Údržba siete spočíva v jednoduchom ošetrení saponátovou vodou pred zvinutím po sezóne.


HorePevné siete

Protihmyzové sieťky umožňujú rôzne riešenia z hľadiska ich montáže na okná a dvere. Je to nutné vzhľadom na rôznorodosť okenných rámov vyrábaných z rozličných materiálov. Výber profilu a jeho montáž závisí od druhu a tvaru okenného krídla a vyhotovujú sa v dvoch prevedeniach s lemom a bez lemu.

Všetky druhy pevných sietí proti hmyzu sa dajú jednoduchým spôsobom montovať a demontovať podľa potreby.

bez lemu             s lemom

HoreDverové siete

V ponuke sú tiež dverové siete v prevedení otváravé so samozatváracími pántami a posuvné. Pri oboch prevedeniach sú súčasťou tesniace kefky po obvode rámu.

Otváravé
Posuvné

HorePlisse


Hore