LÁTKOVÉ ROLETKY


Látkové roletky sa vyrábajú v prevedeniach:
- na okenné krídlo
- pred okenné do priestoru
- na strešné okná

Roletka IMAGE (Harmonia) je umiestnená v hliníkovom systéme a montuje sa priamo na okenné krídlo. Rolovanie látky do kazety ju chráni pred prípadným zašpinením alebo poškodením a vďaka použitiu retiazky možno roletu nastaviť v ľubovolnej polohe. Bočné vodiace koľaje sa prilepujú, čím sa eliminuje presvitanie a zabezpečuje stabilné posúvanie látky. Existuje tiež možnosť čiastočného alebo úplného zatemnenia pri použití textílií typu Out a BlackOut. Roletka predstavuje dokonalú ochranu pred nadmerným prehriatím miestnosti v čase horúčav.
Rôznorodosť ponúkaných látok a ich široká farebná škála umožňujú prispôsobiť rolety ľubovoľnému vybaveniu a charakteru interiéru od tradičného po avantgardný.

Roletka PLUS je systém voľne vysiaci, retiazkový systém ovládania určený pre rôzne spôsoby montáže. Tento typ látkovej rolety je charakteristický jednoduchou montážou. Pomocou konzol je možné pripevniť roletu na stenu alebo do okenného otvoru. Zaujímavým dekoračným doplnkom môže byť volán, ktorý sa montuje na zaťažovaciu lištu.Roletka VISION je systém na vzhľad podobný látkovej roletke IMAGE s malými odchylkami, ktoré umožňujú jej montáž na strešné okná.