ŽALÚZIE HORIZONTÁLNE

S hliníkovými lamelami    S drevenými lamelami    S bambusovými lamelami


Horizontálne žalúzie s hliníkovými lamelami

Horizontálne žalúzie s hliníkovými lamelami zadržia od 15-80% slnečného žiarenia. Sú tvorené sústavou tenkých lamiel segmentového prierezu, ktoré sú navzájom prepojené a dajú sa ovládať t.j. natáčať a vyťahovať. Výhoda týchto žalúzií je, že sa po vytiahnutí dajú zložiť do minimálneho objemu.

HoreHorizontálne žalúzie s drevenými lamelami

Vyrábajú sa z kvalitného dreva bez uzlíkov. Prepožičajú Vašej domácnosti teplý a ušľachtilý charakter. Odtieň zafarbenia so zachovaným žilkovaním pravého dreva obohacujú jeho vnútornú úpravu v úplne novom rozsahu. Ovládanie je jednoduché. Všetky detaily sú perfektne spracované, takže oslovia aj najnáročnejšieho zákazníka.
Široká paleta farieb a povrchových úprav Vám umožní zladiť drevené žalúzie s ostatným vybavením interiéru.

HoreHorizontálne žalúzie s bambusovými lamelami

Horizontálne žalúzie s bambusovými lamelami Váš ineriér zjemnia, oteplia, zanesú doň príjemný nádych prírody. Sú výrazom elegancie a v interiéry pôsobia nadčasovo. Stavba a vlastnosti bambusu zodpovedajú najmodernejším "Hi-Tech" materiálom. Sú stále voči zmenám vlhkosti a teploty, čo im umožňuje použiť ich aj k bazénom či do zimných záhrad.
Široká paleta farieb a šírka lamiel 25mm a 50mm Vám umožní zladiť bambusové žalúzie s každým interiérom. Sú vhodné na každý typ okna či dverí ako aj k predeleniu priestorov.

Hore